..::Stars Clan::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..::Stars Clan::..

Bun Venit
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» [Sondaj] Cel mai bun player din romania
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 6:49 pm Scris de qu1zeN

» cerere mS1`~~ in clan
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 5:29 pm Scris de W@RpMaN

» PhnT <3 Stars-[Cerere Aceptata]-
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 1:11 pm Scris de W@RpMaN

» Joc numara pana lA 1000.
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 3:34 pm Scris de W@RpMaN

» Joc lunile anului.
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 3:06 pm Scris de W@RpMaN

» Jok bY PeRiCoL
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 11:01 am Scris de PeRiCoL

» Joc By W@RpMaN
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 11:00 am Scris de PeRiCoL

» Zilele Saptamani.
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 10:58 am Scris de PeRiCoL

» Cerere Clan-[Cerere Aceeptata]
bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeSam Mar 21, 2009 12:05 pm Scris de W@RpMaN

 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit
Top postatori
W@RpMaN (191)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
PeRiCoL (105)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
Raptor (31)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
Na1KeR (16)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
Sp!Ke (10)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
Bo[B]o* (10)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
dotz (7)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
LaSkoO23 (6)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
qu1zeN (6)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 
cenzura (4)
bancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_lcapbancuri cu blonde By PeRiCoL Voting_barbancuri cu blonde By PeRiCoL Vote_rcap 

 

 bancuri cu blonde By PeRiCoL

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
PeRiCoL
Moderator
Moderator
PeRiCoL


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 01/03/2009

bancuri cu blonde By PeRiCoL Empty
MesajSubiect: bancuri cu blonde By PeRiCoL   bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 8:56 pm

- Care este diferenta dinre o blonda si un bec ? - Becul se arde numai o data!

Doua blonde de Bucuresti, dupa noaptea de Revelion, se intorceau acasa. Afara, un frig de inghetau pietrele, ele imbracate subtirel, ca de la petrecere...ce sa mai, erau deja blocuri de gheata. Taxiuri, nici gand, toti taximetristii acasa, cu familia, transportul in comun era inexistent, pana acasa cale lunga...
In drumul lor, un depou RATB. Una din ele e lovita din senin de o idee geniala... Nu sta mult pe ganduri si ii spune celeilalte:
- Fata, pe buna dreptate se spune ca suntem proaste. Hai sa furam un autobuz sa mergem pana acasa!
- Ca bine zici, fata! Hai! Eu intru in depou sa fur unul, tu tine de sase!
Zis si facut, prima ramane afara sa supravegheze zona, cealalta intra sa fure autobuzul. Si sta cea de-afara un sfert de ora...o jumatate de ora...o ora... Rebegita de frig, intra sa vada ce s-a intamplat, de ce dureaza in halul asta?! Intra si o vede pe a doua blonda stand in fund pe jos intre autobuze si plangand...
- Ce s-a intamplat, fata, de ce plangi?
- Uite, nu gasesc nici un 135 sa ne duca acasa
Sta pe ganduri prima blonda si zice:
- Draga, dar tu esti chiar proasta rau. Nu puteai sa furi un 226 si mai mergeam 2 statii pe jos?

Doua blonde la dus:
- DA-MI, TE ROG, SAMPONUL TAU!
- Dar ai unul langa tine....
- STIU, DAR ASTA E PENTRU PAR USCAT SI EU AM PARUL UD!


Doua blonde stau de vorba:

-Ieri am fost si mi-am facut testul de sarcina ...!!!

Cealalta blonda curioasa o intreaba..

-Au fost grele intrebarile?


Doua blonde calatoresc cu trenul.
In compartiment calatoreste cu ele un barbat mai in varsta, cu barba.
Sopteste una la alta:
- Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran...
- Esti proasta. El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment intra un alt barbat in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Ciao, Mircea, ce faci, batrine! nu te-am mai vazut de sute de ani....
Prima blonda:
- Na, cine-i proasta?


Suna blonda la CFR:

-Imi spuneti va rog cat face trenul din Tg.Mures pana in Bucuresti?

-O secunda...

-Multumesc!!!


De ce fuge o blonda in jurul dusului??....Pentru ca pe sampon scrie wash&go.






Mama are trei fiice si le marita pe rand. Apoi le scrie si le intreaba cum se inteleg cu sotul. Prima zice: Bergenbier. Mama nu intelege la ce se referadar apoi vede reclama la TV: satisfactie pana la ultima picatura .Mama se linisteste, fiica e ok..A doua fata raspunde tot codat: Kent. Mama nu intelege dar vede reclama cu "ultra long, ultra strong " si se linisteste A treia fata scrie: British Airlines .Mama se uita la TV sa vada reclama... si cand o vede, lesina: 7 zile din 7, de trei ori pe zi, in toate directiile




Patru prietene tinere si frumoase si-au petrecut concediul impreuna la mare, fara barbatii lor.
La intoarcere, pe satena au apucat-o remuscarile:
- Fetelor, am sa-i povestesc barbatului meu de cate ori l-am inselat in concediu.
Bruneta: - Ce idioata!
Roscata: - Ce curajoasa!
Blonda: - Ce memorie!


La semafor, 2 smecheri intr-o masina striga dupa o blonda:

- Pisi, pisi...da' ce mananci tu de esti asa frumoasa?

Blonda:

-Banii, la fraieri ca voi!
Sus In jos
W@RpMaN
Semi God
Semi God
W@RpMaN


Numarul mesajelor : 191
Localizare : Unde am Chef.
Joburi/Distractii : Fotbal & Cs
Data de inscriere : 18/02/2009

bancuri cu blonde By PeRiCoL Empty
MesajSubiect: Re: bancuri cu blonde By PeRiCoL   bancuri cu blonde By PeRiCoL Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 10:03 pm

ce tare =)))
Sus In jos
https://starsclan.forumgratuit.ro
 
bancuri cu blonde By PeRiCoL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jok bY PeRiCoL
» O propunere by PeRiCoL!
» Bancuri cu Olteni by PeRiCoL
» Bancuri cu scoala!! by PeRiCoL
» Skinuri de arme pt cs super!!by PeRiCoL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::Stars Clan::.. :: ..::Cafenea::.. :: ..::Bancuri si Culmi::..-
Mergi direct la: